Z okazji naszej 30. rocznicy zawarcia Sakra­mentu Małżeństwa wielbimy Boga naszym muzyko­waniem, dziękując Mu za nieu­sta­jącą opiekę w codzien­nych rado­ś­ciach i troskach.
Gosia i Tomek Tatkowie z Przyjaciółmi

Kanał na YouTobe.